دیجیتال مدل ASL3000

تستر های باتری و دینام

تستر-باتری-و-دینام-خودرو-مدل-ASL3000 - منو عربی - اصل ترونیک - تسترونیکتستر-باتری-و-دینام-خودرو-مدل-ASL3000 - منو عربی - اصل ترونیک - تسترونیک

این دستگاه طراحی شده با آخرین تکنولوژی آنالیزینگ دیجیتال روز دنیا می باشد که جهت تست سریع و دقیق انواع باتری موجود در بازار در تمامی آمپراژها تولید شده است.

تستر باتری و دینام ASL-3000 با استفاده از سیستم  منوی فارسی و عربی طراحی شده است. این دستگاه به منظور تست ساده، دقیق و سریع نمایش توان استارت زنی باتری و شارژ دینام خودرو بعد از تست باتری (بدون روشن کردن خودرو)، تست انواع باتری‌های خودرویی و SLA و VRLA، تست دینام خودرو در سه حالت سالم، خراب و اضافه شارژ، توانایی تست در انواع استانداردهای SAE و DIN.EN و غیره طراحی شده است.

تستر باتری و دینام ASL-3000 توانایی نمایش نتایج به صورت آمپردار را داراست و برای انجام تست در مدت ۵ ثانیه بدون نیاز به باتری داخلی (تغذیه از باتری خودرو) قابل استفاده است. همچنین، این دستگاه دارای یک نمایشگر LCD با منوی فارسی است که نتایج را به صورت آمپردار نمایش می‌دهد.

تستر های باتری و دینام مدل ASL3000

این مدل دستگاه ها طراحی شده با آخرین تکنولوژی آنالیزینگ دیجیتال روز دنیا می باشد که جهت تست سریع و دقیق انواع باتری موجود در بازار در تمامی آمپراژها تولید شده است.

پیشنهاد مطالعه :

تستر باتری و دینام خودرو مدل ASL3000 ساده

این دستگاه تستر باتری خودرو توانایی تست باتری و دینام اتومبیل را بدون نیاز به روشن کردن خودرو دارد، در حال حاضر می‌ توان به منظور بررسی دقیق دینام و باتری خودرو طبق استانداردهای SAE و DIN.EN از این وسیله استفاده کرد.

تستر-باتری-و-دینام-خودرو-مدل-ASL3000

تستر باتری و دینام خودرو مدل ASL3000 سخنگو

این تستر باتری و دینام خودرو دارای سیستم سخنگو فارسی است که می‌ توان برای انواع باتری خودرو و دینام در حالت‌ های سالم، خراب و اضافه شارژ از آن استفاده کرد. این تستر در مدت 5 ثانیه و بدون نیاز به باتری داخلی، اقدام به نشان دادن وضعیت دینام و باتری خودرو می‌ کند.

تستر-باتری-و-دینام-خودرو-مدل-ASL3000

تستر باتری و دینام خودرو مدل ASL3000 ساده 24-12 ولت

این نوع تستر باتری و دینام خودرو از نوع ساده است که دارای نمایشگر ال سی دی با منوی فارسی است. این دستگاه تستر باتری و دینام از دقت سرعت و سادگی بالایی برخوردار است و همه افراد می‌ توانند از آن استفاده کنند؛ قابلیت نمایش بالا و دارا بودن سیستم مجهز به محافظت در برابر قطب معکوس از جمله اصلی‌ ترین ویژگی‌ های این دستگاه تستر ماشین است

تستر باتری و دینام خودرو 24-12 ولت مدل ASL3000 ساده

قیمت و خرید دستگاه های تست باتری و دینام خودرو

در حال حاضر برای بسیاری از افراد متقاضی، قیمت خرید تست باتری از اهمیت زیادی برخوردار است؛ بهتر است بدانید دستگاه‌ های تستر باتری و دینام خودرو دارای تنوع بی‌نظیری هستند و هر کدام از آنها می‌ توانند قیمت مخصوص به خود را داشته باشد. علاوه بر این، قیمت دستگاه تستر باتری ماشین به عواملی مانند تعداد خرید و نوسانات موجود در بازار نیز بستگی دارد.

در صورت تمایل به خرید دستگاه تستر باتری ماشین بهتر است در ابتدا از قیمت دقیق آن اطلاع پیدا کرده و سپس بر اساس بودجه و نیاز خود بهترین نوع آن را خریداری کنید. وجود تنوع بی‌ نظیر در قیمت تستر باتری خودرو سبب شده است تا تمامی افراد بتوانند با خیال راحت و حتی با بودجه کم نیز این دستگاه را خریداری کنند. در زمان خرید تستر باتری خودرو حتماً به داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش توجه کرده و سپس آن را خریداری کنید.

سوالات متداول

در نظر گرفتن مواردی مانند نوع دستگاه، کارایی آن، میزان توان و ولتاژ استاندارد، قیمت و داشتن گارانتی از مهمترین مواردی هستند که هنگام سفارش و تهیه این دستگاه‌ ها باید در نظر بگیرید.

این دستگاه‌ ها به گونه طراحی شده‌اند که می‌ توانند در کمترین زمان و با دقت بالا، ایراد و اشکالات احتمالی موجود در باتری و دینام را شناسایی کرده تا تعمیرکاران بتوانند به آسانی‌ آن‌ها را برطرف کنند.

قیمت این دستگاه‌ ها ثابت نیست و موارد مختلفی مانند نوع دستگاه، کارایی آن و نوسانات اقتصادی موجود در جامعه می‌ تواند روی تعیین دقیق و لحظه‌ ای آن‌ها تاثیر بگذارد.

تستر های باتری و دینام

تستر های باتری و دینام گروه صنعتی اصل ترونیک 

تستر باتری و دینام 3000 - اصل ترونیک - تسترونیک

برای دریافت اطلاعات و مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید

0914-987-0064

0914-941-4288

برای دریافت اطلاعات و مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید

0914-987-0064

0914-941-4288

برای دریافت اطلاعات
و مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید

0914-987-0064

0914-941-4288